agencja

Po co ten brief?

Brief to nie strata czasu! To mapa, która przeprowadzi nas bezpiecznie przez cały projekt.

Zaczynamy od wyznaczenia celu podróży. To najważniejsze. Pada pytanie: Gdzie wspólnie mamy dotrzeć? Czasami klient sam nie wie, gdzie chce się udać, ale wie, że jak tam już będzie to z pewnością ma mu się podobać. Kolejny krok to planowanie tego, co chcemy robić, kiedy już dotrzemy na miejsce. Możemy przecież zaplanować wypad w góry, jednak dla jednych wartością będzie aktywny czas spędzony na wspinaczce, a dla innych podziwianie widoków z hotelowego tarasu.

Bardzo ważnym elementem jest również ustalenie tego, co bezwzględnie musi znaleźć się na wyposażeniu pokoju. Przeżyjesz bez prywatnego jacuzzi, czy może bez tego nie wyobrażasz sobie wypoczynku? Kiedy to wszystko już wiemy, jako agencja możemy zaplanować całą podróż wiedząc, że nie wyślemy Cię tam, gdzie nie chcesz się znaleźć. Co więcej, sama podróż odbywa się zgodnie z ustalonym planem. Nic nas nie zaskakuje, a Ty doskonale wiesz, w którym miejscu jest Twój projekt. Nie wracamy do punktu początkowego, nie błądzimy, nie odbijamy w złą stronę. Omijamy wszystkie korki na autostradach i jesteśmy na miejscu o wyznaczonym czasie.

Teraz możesz odetchnąć pełną piersią i cieszyć się wynikiem wspólnej pracy. Patrzysz na projekt, który spełnia wszelkie Twoje wymagania. Jednak... czasami zdarza się, że klienci mówią: „To wszystko to strata czasu. Róbcie już!”.

Nie ma opcji! Jesteśmy agencją z ponad 10-letnim doświadczeniem i doskonale wiemy, że jeśli na początku współpracy nie porozmawiamy na temat Twoich potrzeb, to może się zdarzyć, że nie zdążysz dojechać na miejsce, bo np.: trzeba będzie wrócić z trasy po coś istotnego, a jak już w końcu dojedziesz, to okaże się, że zamiast na tarasie z jacuzzi wylądujesz w góralskiej jucie na survivalu.

Będzie fajnie? Oczywiście — o ile lubisz być zaskakiwany i niestraszne Ci robinsonady.

Jedno jest pewne — naszym zadaniem jest przeprowadzić Cię gładko przez cały projekt i dostarczyć Ci wynik najlepszy z możliwych. Dzięki briefowi będziemy dokładnie wiedzieć, gdzie wspólnie zmierzamy. Bezpiecznie i przyjemnie! Jako eksperci wiemy jak wzorowo wypełnić brief. Co więcej, nasze autorskie narzędzia pozwolą skutecznie ograniczyć czas do niezbędnego minimum. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z dotychczasowymi klientami mówią jedno: jesteś w dobrych rękach.

 

 

 

Otrzymaj darmową wycenę

email*

telefon*

usługa*

dodatkowe informacje*