Account Executive

oferta pracy

Zasil nasz team swoją osobą i realizuj z nami ambitne projekty, o których usłyszy cała Polska.

Jesteśmy agencją kreatywną, w której zajmujemy się budowaniem marek rozumiejących konsumenta i potrafiących z nim rozmawiać. Kreujemy, angażujemy i budujemy komunikację dla takich firm jak: Virtu, EUROCOLOR, Sobik czy Galmet. 

 

Kogo szukamy?

Zaprawionego w bojach Accounta – poszukiwacza nowych klientów, któremu niestraszna żadna branża. Mistrza komunikacji, potrafiącego gasić zarówno pożary, jak i drobne konflikty na linii agencja-klient. Charyzmatycznego lidera, który nie tylko opiekuje się klientami, ale również inspiruje ich do działania. Osoby, która nie tylko ma zegarek, ale ma również czas. Jeśli powyższy opis doskonale do Ciebie pasuje, nie wahaj się wysłać swojego CV.

 

Account Executive

Miejsce pracy: Rybnik / woj. śląskie

 

Czego oczekujemy?

 • wykształcenia wyższego (mile widziane: marketing, komunikacja, dziennikarstwo, reklama)
 • umiejętności budowania relacji z klientami 
 • samodzielności w prowadzeniu projektów marketingowych
 • osoby ambitnej, pewnej siebie, lubiącej ludzi, rozumiejącej przedsiębiorców i mentalność korporacyjną, poszukującej wyzwań, pragnącej się rozwijać, konsekwentnej w działaniu,
 • umiejętności zarządzania projektem (rozpoczynając od wykonania skutecznego briefingu po koordynację i realizację)
 • umiejętności pracy pod presją czasu
 • bardzo dobrej znajomości MS Office 
 • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

 • stałe zatrudnienie i umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, podstawa + premia sprzedażowa
 • niezbędne narzędzia pracy – laptop, smartfon
 • samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
 • miłą atmosferę pracy
 • otwartą ścieżkę kariery
 • możliwość doskonalenia umiejętności i uzupełniania wiedzy – udział w szkoleniach i warsztatach

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij na adres rekrutacja@nextday.pl swoje CV. W temacie maila wpisz nr referencyjny: AE/Rybnik/2017

Nie zapomnij o zamieszczeniu w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 233, poz. 883).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
PRZESTRZEŃ,
W KTÓREJ TWORZYSZ

TWÓJ KOMFORT - NASZA PRZESTRZEŃ

Pracownia NXT stworzona została do dużych projektów. Dlatego przewidzieliśmy w niej mnóstwo miejsca na Twoje pomysły i kreatywność. Czeka tu na Ciebie doskonale przygotowane stanowisko pracy. Pracy, w której nikt nie będzie Ci przeszkadzał, bo 80% komunikacji w agencji odbywa się poprzez łatwe do opanowania programy i aplikacje.

Z NAMI SIĘ ROZWIJASZ!

Osobom, które pracują z nami 6 miesięcy i dłużej oferujemy udział w profesjonalnych szkoleniach, które rozwijają ich zainteresowania i kompetencje. Ciekawa konferencja? Inspirujące warsztaty? Wykład prowadzony przez Twojego zawodowego mentora? Jak najbardziej! Zdobytą wiedzę wykorzystasz z korzyścią dla siebie i agencji – Twoje projekty będą jeszcze bardziej skuteczne, a praca nad nimi przyniesie Ci satysfakcję.

TWOJA REKRUTACJA W 5 KROKACH!

Chcesz pracować razem z nami? Nic trudnego!

Podpowiemy Ci krok po kroku co powinieneś zrobić, aby odnaleźć miejsce w naszym zespole.

Krok 1:

Aplikacja on-line

Wyślij swoje CV oraz portfolio na adres rekrutacja@nextday.pl W tytule maila wpisz interesujące Cię stanowisko pracy.

Krok 2:

Analiza dokumentów

Sprawdzimy nadesłane przez Ciebie materiały. Jeśli wydadzą się nam interesujące, z przyjemnością zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Krok 3:

Rozmowa kwalifikacyjna

Kawka, herbatka i rozmowy o marketingu. Czysta przyjemność! Zero stresu! Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będziemy mogli dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Dla Ciebie to doskonała okazja, aby dopytać o szczegóły naszej przyszłej współpracy.

Krok 4:

Okres próbny

To zaledwie trzy miesiące, w trakcie których znajdziesz odpowiedź na pytanie – czy NXT jest tym, czego tak długo szukałeś. Dla nas to dobra okazja do weryfikacji Twoich umiejętności. Potraktuj ten czas jako wyzwanie! Twój zapał i zaangażowanie liczą się dla nas najbardziej.

Krok 5:

Witamy w zespole!

Brawo! Przechodząc gładko przez cztery pierwsze kroki rekrutacji, stałeś się częścią naszego zespołu. Tworzysz i rozwijasz się w gronie wspaniałych osób, które potrafią docenić Twoją pracę i osobowość.

MASZ PYTANIA? POROZMAWIAJMY

rekrutacja@nextday.pl

Otrzymaj darmową wycenę

email*

telefon*

usługa*

dodatkowe informacje*