Senior Copywriter

oferta pracy

Zasil nasz team swoją osobą i realizuj z nami ambitne projekty, o których usłyszy cała Polska.

Jesteśmy agencją kreatywną, w której zajmujemy się budowaniem marek rozumiejących konsumenta i potrafiących z nim rozmawiać. Kreujemy, angażujemy i budujemy komunikację dla takich firm jak: Virtu, EUROCOLOR, Sobik czy Galmet.

Kogo szukamy?

Piszesz, czytasz – to podstawa. Poprawiasz i analizujesz teksty z prędkością światła? To już coś! Zaskocz nas wielością słów, jakie znasz. U nas copy nadają słowom nowe zastosowanie. Szukamy seniora – tego, kto ma ogromne doświadczenie w zabawie słowem. Tego, kto myśli o tekście w kontekście odbiorcy. To tak wiele? Nie! Dla Ciebie z pewnością będzie to lekka i przyjemna (nie praca) ale zabawa słowem. Lekkim piórem napisz do nas.

Miejsce pracy: Rybnik / woj. Śląskie

Czego oczekujemy?

  • min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu i redagowaniu treści marketingowych, wyniesione z pracy w agencji reklamowej
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: dziennikarstwo, filologia polska i pokrewne
  • samodzielność w kreowaniu koncepcji kampanii reklamowych
  • „lekkie pióro“ i łatwość́ tworzenia haseł reklamowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • pro-aktywnego podejścia do zadań i optymizmu w działaniu
  • wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji interpersonalnej
  • kreatywności, nieszablonowego myślenia i zaangażowania
  • bardzo dobrej organizacji i umiejętność pracy w zespole
  • opiniowania prac i wyznaczania rozwiązań
  • uczestnictwa w szkoleniach i przekładania wiedzy na innych pracowników
  • terminowego wykonywania zadań
  • samodzielnego wykonywania powierzonych prac
  • znajomości trendów rynkowych i nowości
  • samodoskonalenia w copywritingu
  • bardzo dobrej znajomości MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B,

Zakres zadań:

  • redagowanie tekstów wspierających kampanie marketingowe
  • tworzenie haseł reklamowych na potrzeby prowadzonych projektów
  • opracowywanie koncepcji kreatywnych działań marketingowych
  • nadzór nad wizualizacjami tworzonymi na potrzeby realizowanych projektów
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (grafikami, programistami)
  • wsparcie Dyrektora Kreatywnego w codziennej pracy z klientami, tj. współudział w tworzeniu strategii marketingowych (Digital, ATL i BTL)

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie i umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • miłą atmosferę pracy
  • otwartą ścieżkę kariery
  • możliwość doskonalenia umiejętności i uzupełniania wiedzy – udział w szkoleniach i warsztatach

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij na adres rekrutacja@nextday.pl swoje CV wraz z portfolio. W temacie maila wpisz nr referencyjny: CO/Rybnik/2017

Nie zapomnij o zamieszczeniu w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 233, poz. 883).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

PRZESTRZEŃ,
W KTÓREJ TWORZYSZ

TWÓJ KOMFORT - NASZA PRZESTRZEŃ

Pracownia NXT stworzona została do dużych projektów. Dlatego przewidzieliśmy w niej mnóstwo miejsca na Twoje pomysły i kreatywność. Czeka tu na Ciebie doskonale przygotowane stanowisko pracy. Pracy, w której nikt nie będzie Ci przeszkadzał, bo 80% komunikacji w agencji odbywa się poprzez łatwe do opanowania programy i aplikacje.

Z NAMI SIĘ ROZWIJASZ!

Osobom, które pracują z nami 6 miesięcy i dłużej oferujemy udział w profesjonalnych szkoleniach, które rozwijają ich zainteresowania i kompetencje. Ciekawa konferencja? Inspirujące warsztaty? Wykład prowadzony przez Twojego zawodowego mentora? Jak najbardziej! Zdobytą wiedzę wykorzystasz z korzyścią dla siebie i agencji – Twoje projekty będą jeszcze bardziej skuteczne, a praca nad nimi przyniesie Ci satysfakcję.

TWOJA REKRUTACJA W 5 KROKACH!

Chcesz pracować razem z nami? Nic trudnego!

Podpowiemy Ci krok po kroku co powinieneś zrobić, aby odnaleźć miejsce w naszym zespole.

Krok 1:

Aplikacja on-line

Wyślij swoje CV oraz portfolio na adres rekrutacja@nextday.pl W tytule maila wpisz interesujące Cię stanowisko pracy.

Krok 2:

Analiza dokumentów

Sprawdzimy nadesłane przez Ciebie materiały. Jeśli wydadzą się nam interesujące, z przyjemnością zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Krok 3:

Rozmowa kwalifikacyjna

Kawka, herbatka i rozmowy o marketingu. Czysta przyjemność! Zero stresu! Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będziemy mogli dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Dla Ciebie to doskonała okazja, aby dopytać o szczegóły naszej przyszłej współpracy.

Krok 4:

Okres próbny

To zaledwie trzy miesiące, w trakcie których znajdziesz odpowiedź na pytanie – czy NXT jest tym, czego tak długo szukałeś. Dla nas to dobra okazja do weryfikacji Twoich umiejętności. Potraktuj ten czas jako wyzwanie! Twój zapał i zaangażowanie liczą się dla nas najbardziej.

Krok 5:

Witamy w zespole!

Brawo! Przechodząc gładko przez cztery pierwsze kroki rekrutacji, stałeś się częścią naszego zespołu. Tworzysz i rozwijasz się w gronie wspaniałych osób, które potrafią docenić Twoją pracę i osobowość.

MASZ PYTANIA? POROZMAWIAJMY

rekrutacja@nextday.pl

Złóż zapytanie ofertowe!

telefon*

usługa*

budżet

dodatkowe informacje*