Copywriter

oferta pracy

Kogo szukamy?
Słów cięcie, gięcie, by rosło napięcie, by pękło zadęcie, by treść miała… wzięcie! Rzucamy Ci wyzwanie! Jeśli jesteś mistrzem słowa, profesjonalistą, który tworzy, analizuje i poprawia teksty z prędkością światła, a do tego potrafisz myśleć strategicznie i dostosowywać budowany przez Ciebie content do grupy odbiorców – lekkim piórem napisz do nas! To właśnie Ciebie szukamy! 

Co gwarantujemy?

 • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
 • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
 • samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
 • możliwość doskonalenia umiejętności i uzupełniania wiedzy: udział w szkoleniach i warsztatach

Czego oczekujemy?

 • umiejętności tworzenia tekstów i treści reklamowych (mile widziane portfolio),
 • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: dziennikarstwo, filologia polska i pokrewne 
 • znajomości mediów społecznościowych 
 • znajomości pakietu MS Office
 • zdolności tworzenia spójnej komunikacji
 • pomysłowości i kreatywności w tworzeniu przekazów reklamowych
 • pro-aktywnego podejścia do zadań i optymizmu w działaniu 
 • bardzo dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu
 • znajomości trendów rynkowych i nowości 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij na adres rekrutacja@nextday.pl swoje CV oraz portfolio (mile widziane). W temacie maila wpisz nr referencyjny: CO/Rybnik/2018
Nie zapomnij o zamieszczeniu w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 233, poz. 883).
 

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
 
PRZESTRZEŃ,
W KTÓREJ TWORZYSZ

TWÓJ KOMFORT - NASZA PRZESTRZEŃ

Pracownia NXT stworzona została do dużych projektów. Dlatego przewidzieliśmy w niej mnóstwo miejsca na Twoje pomysły i kreatywność. Czeka tu na Ciebie doskonale przygotowane stanowisko pracy. Pracy, w której nikt nie będzie Ci przeszkadzał, bo 80% komunikacji w agencji odbywa się poprzez łatwe do opanowania programy i aplikacje.

Z NAMI SIĘ ROZWIJASZ!

Osobom, które pracują z nami 6 miesięcy i dłużej oferujemy udział w profesjonalnych szkoleniach, które rozwijają ich zainteresowania i kompetencje. Ciekawa konferencja? Inspirujące warsztaty? Wykład prowadzony przez Twojego zawodowego mentora? Jak najbardziej! Zdobytą wiedzę wykorzystasz z korzyścią dla siebie i agencji – Twoje projekty będą jeszcze bardziej skuteczne, a praca nad nimi przyniesie Ci satysfakcję.

TWOJA REKRUTACJA W 5 KROKACH!

Chcesz pracować razem z nami? Nic trudnego!

Podpowiemy Ci krok po kroku co powinieneś zrobić, aby odnaleźć miejsce w naszym zespole.

Krok 1:

Aplikacja on-line

Wyślij swoje CV oraz portfolio na adres rekrutacja@nextday.pl W tytule maila wpisz interesujące Cię stanowisko pracy.

Krok 2:

Analiza dokumentów

Sprawdzimy nadesłane przez Ciebie materiały. Jeśli wydadzą się nam interesujące, z przyjemnością zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Krok 3:

Rozmowa kwalifikacyjna

Kawka, herbatka i rozmowy o marketingu. Czysta przyjemność! Zero stresu! Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będziemy mogli dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Dla Ciebie to doskonała okazja, aby dopytać o szczegóły naszej przyszłej współpracy.

Krok 4:

Okres próbny

To zaledwie trzy miesiące, w trakcie których znajdziesz odpowiedź na pytanie – czy NXT jest tym, czego tak długo szukałeś. Dla nas to dobra okazja do weryfikacji Twoich umiejętności. Potraktuj ten czas jako wyzwanie! Twój zapał i zaangażowanie liczą się dla nas najbardziej.

Krok 5:

Witamy w zespole!

Brawo! Przechodząc gładko przez cztery pierwsze kroki rekrutacji, stałeś się częścią naszego zespołu. Tworzysz i rozwijasz się w gronie wspaniałych osób, które potrafią docenić Twoją pracę i osobowość.

MASZ PYTANIA? POROZMAWIAJMY

rekrutacja@nextday.pl

Otrzymaj darmową wycenę

email*

telefon*

usługa*

dodatkowe informacje*