O nas

Postanowiłem, że osiągnę więcej.
Dziś chcę pomagać innym, tak by odnosili sukcesy. Od ponad 10 lat prowadzę NXT. Jestem dumny, że stale rośniemy i na dzień dzisiejszy tworzymy zgrany zespół ponad 20 ekspertów.

Muszę przyznać, że bardziej od budowania wizerunku firm cieszy mnie ciągłe dążenie naszego zespołu do eksperckiej wiedzy, najnowszych trendów i olbrzymiej skuteczności. Rozwijamy się dzięki naszym klientom, a Nasi klienci rozwijają się dzięki nam.


Zapraszam do współpracy, Tomasz Madejski

To oni gwarantują nam nieustanny sukces

Poznaj nas
SEO

Grzegorz Szuba

Managing Director

Specjalista ds. zarządzania organizacją i sprzedaży. Specjalista obróbki stali. Pozyskał ponad 4.000 nowych partnerów biznesowych. Biegle włada czterema językami, co z powodzeniem wykorzystuje w kontaktach z klientem zagranicznym.

SEO

Ania Kania

Account Manager

Specjalistka ds. marketingu. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży marketingowej oraz 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży. Do jej zadań należy prowadzenie strategiczne i nadzór nad rozwojem kilkunastu marek. Jednym z jej największych sukcesów jest dwukrotne podniesienie obrotów w dziale sprzedaży internetowej. Jest skuteczna i twórcza. Nieustannie podnosi swoje kompetencje.

SEO

Filip Andrzejewski

Account Manager

Specjalista ds. marketingu. Absolwent MBA Lublin Business School oraz zagranicznej uczelni wyższej: University of Central Lancashire w Preston. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży marketingowej. W kontaktach z klientami jest precyzyjny i szczegółowy.

Złóż zapytanie ofertowe!

email*

telefon*

usługa*

budżet

dodatkowe informacje*