Bolesław Piecha. Projekt strony internetowej

Poltyka

Cel: Zaprojektowanie strony internetowej dla Bolesława Piechy – doświadczonego lekarza i byłego wiceministra zdrowia, posła na sejm, senatora, a obecnie posła do Parlamentu Europejskiego.

Gracze: Europarlamentarzysta Bolesław Piecha i my Agencja reklamowa, która specjalizuje się w marketingu politycznym

Działanie:  Stworzyliśmy portal nie tyle polityka, ile eksperta w swojej dziedzinie, zaangażowanego w wiele inicjatyw europejskich i globalnych. Opracowana przez nas strategia wizerunkowa eksponuje misję i wizję działań posła, RTM oraz RTC. To kluczowe elementy dobrze przemyślanego personal brandingu. Oprócz podstawowych elementów, takich jak kontakt dla mediów czy aktualności z regionu, Polski i świata, odbiorca znajdzie tutaj filozofię i wartości, jakimi kieruje się poseł. To one decydują o doskonałym pozycjonowaniu marki.

Wynik: Jednym z atutów strony jest jej czytelność, osiągnięta dzięki zrozumiale poprowadzonej narracji. Komunikacja z użytkownikiem odbywa się poprzez normy społeczne, czynnik misyjny oraz czynnik etnocentryczny. Elementy te łączy story marketingowe, odpowiednio dobrane dla polityka dużego formatu. Przekaz wzmocniliśmy prestiżowym logotypem i profesjonalnie wykonaną sesją zdjęciową.

 

 

 
Otrzymaj darmową wycenę

email*

telefon*

usługa*

dodatkowe informacje*