Kanały social media

Branża FMCG

Cel: Budowanie społeczności wokół marki naszego klienta
Gracze: Ekspert w dziedzinie mediów społecznościowych – agencja kreatywna NXT i Ty, marka, która dba o swój pozytywny wizerunek 
Działanie: w kanałach Social Media jest konieczne! Media społecznościowe mają ogromną siłę przebicia, ponieważ niemal każdy jest dziś użytkownikiem Facebooka. To wyjątkowe miejsce, w którym możesz wykreować swoją markę tak, jak chcesz i zbudować wokół niej społeczność. Facebook pozwala tworzyć grupy dyskusyjne w obrębie fanpage’a – dzięki temu możesz udzielać się jako fachowiec w swojej dziedzinie i odpowiadać na nurtujące klientów pytania.  
Dzięki narzędziom, jakie proponuje dziś FB, jesteśmy w stanie bardzo dobrze wskazać Twoje grupy docelowych odbiorców i spersonalizować komunikat do każdej z nich. Publikacje angażujących treści budują dialog, przyciągają uwagę i prowadzą zainteresowanych odbiorców prosto do Twoich usług i produktów.  Skuteczne reklamy prowadzone na Facebooku znacznie zwiększają Twoje zasięgi – efekt? Twoja firma nabiera rozgłosu.
W ramach obsługi mediów społecznościowych organizujemy akcje kampanijne, konkursy, dzięki którym liczba fanów naszych klientów diametralnie rośnie. 
Pozwól, że zajmiemy się działaniami w Social Media i dobrze wykorzystamy je dla Twojej firmy.

Wynik: Stajesz się lubianą marką, która jest otwarta na dialog. Zyskałeś na autentyczności.
Otrzymaj darmową wycenę

email*

telefon*

usługa*

dodatkowe informacje*