Grzegorz Szuba

Grzegorz Szuba 

Trener ekspert posiadający autorskie metody edukacyjne i posiadający specjalizację tematyczną.

Odpowiada merytorycznie za oferowane usługi szkoleniowe oraz dobór kadry szkoleniowej. 

To trener, dla którego liczy się konkret. Dlatego realizuje szkolenia ukierunkowane na zdobywanie i doskonalenie praktycznych umiejętności, które z powodzeniem wykorzystasz w prowadzeniu swojego biznesu.

 

Specjalizacja trenerska:

pozyskiwanie nowych klientów, techniki sprzedaży, techniki negocjacji, etykieta w biznesie

 

Doświadczenie:

Posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu nowych klientów, w tym międzynarodowych korporacji. Sprawną komunikację z klientem zagranicznym umożliwia mu biegła znajomość trzech języków obcych: niemieckiego, hiszpańskiego i angieskiego. Swój sukces zawdzięcza perfekcyjnie opanowanym technikom sprzedażowym i negocjacyjnym. Jak nikt inny rozumie jak wielkie znaczenie mają aspekty kulturowe w sprzedaży na rynkach zagranicznych. Jest ekspertem do spraw etykiety w biznesie, autoptezentacji i robienia dobrego pierwszego wrażenia. Zna i realizuje proces on-boardingu przy rozpoczynaniu współpracy w koncernach międzynarodowych.

Zarządzając działem sprzedaży, odpowiada za wdrażanie systemów klasy ERP i CRM, kształtowanie cenników i tworzenie algorytmów sprzedażowych mających na celu maksymalne skrócenie procesu opracowania oferty. Przeprowadza walidacje w systemach ERP i CRM dla działów sprzedaży oraz prowadzi i przygotowuje do audytów dopuszczających firmy do wejścia do koncernów międzynarodowych.

W ostatnim czasie prowadził cykl szkoleń dla DEMARKO Sp. z.o.o z zakresu pozyskiwania nowych klientów, technik sprzedaży, optymalizacji i automatyzacji procesów sprzedażowych w oparciu o systemy klasy ERP/CRM.


Otrzymaj darmową wycenę

email*

telefon*

usługa*

dodatkowe informacje*