Perfekcyjny sprzedawca

Sprzedawca to jeden z najstarszych zawodów na świecie. Problem w tym, że umiejętności, jakie powinien posiadać nie są elementem programu edukacji w żadnej szkole.

 
To szkolenie adresowane jest dla sprzedawców, handlowców, przedstawicieli handlowych, kupców, marketerów oraz pracowników zajmujących się obsługą klienta.

Wyjątkowe szkolenie sprzedażowe oparte na poznaniu tajników wpływania i zarządzania umysłem ludzi za pomocą technik i mechanizmów psychologicznych. Pozwala świadomie zarządzać sobą. Daje możliwość kontroli i wywierania wpływu na innych w kontekście związku, rodziny, a przede wszystkim sprzedaży.

Cele szkolenia:
- podniesienie poziomu wiedzy z zakresu psychologii sprzedaży,
- podniesienie poziomu kompetencji z zakresu psychologicznych aspektów negocjacji handlowych,
- podniesienie poziomu kompetencji z zakresu budowania relacji handlowych,

 
 

Program szkoleniowy „Perfekcyjny sprzedawca” rozwija umiejętności miękkie z zakresu psychologii sprzedaży uczestników szkolenia. Szkolenie jest tak skonstruowane, aby każdy uczestnik stał się niezależnym, pewnym siebie i dojrzałym sprzedawcą, który potrafi poprowadzić proces sprzedażowy z klientami małych, średnich i dużych firm.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat udziału w szkoleniu, o ile uczestniczyć będzie w co najmniej 80% godzin szkolenia.

Poznaj sylwetkę głównego prowadzącego: Tomasz Madejski oraz trenera wspomagającego Grzegorz Szuba

 


 

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego zorganizowanego na potrzeby konkretnego podmiotu. Na szkolenia tego typu pracownicy delegowani są przed kadrę kierowniczą, zarząd lub właściciela. Miejsce szkolenia uzgadniamy wraz z Klientem. 

Szkolenia organizowane w formie zamkniętej  dopasowane do specyfiki organizacji, branży i potrzeb uczestników. Praca na realnych sytuacjach związanych z obszarem merytorycznym szkolenia.
Otrzymaj darmową wycenę

email*

telefon*

usługa*

dodatkowe informacje*